اشتغال در انگلستان

اشتغال در انگلستان

توسط javadi

اشتغال در انگلستان (England)

اشتغال در انگلستان – کشور انگلستان

کشور انگلستان در نیمه ی جنوبی جزیره ی بریتانیا واقع شده است و یکی از 4 بخشی است که پادشاهی بریتانیای کبیر را تشکیل میدهند. بریتانیا پنجمین اقتصاد دنیا و دومین اقتصاد اروپا را داراست و از این روز افراد زیادی مایل به کار در این کشور هستند.

اشتغال در انگلستان – روش های اخذ ویزای کاری

مهاجرت کاری به کشور انگلستان از چند طریق انجام می پذیرد. در روش اول فرد ویزایی برای جستجوی کار در کشور انگلستان دریافت میکند. این ویزا برای مدت محدودی ارائه میشود و بعد از مدت زمان تعیین شده توسط دولت انگلستان، در صورتی که فرد شغلی پیدا نکند و استخدام نشود باید کشور انگلستان را ترک کند.

در روش دوم، کار فرما در کشور انگلستان برای فرد پذیرش کاری ارسال میکند و فرد متقاضی از روز اول ورو به کشور دارای حقوق میباشد و به این دلیل این روش یکی از بهترین روش هایی است که افراد واجد شرایط میتوانند از آن استفاده کنند. در حال حاضر فقط این نوع از ویزای کاری ارائه میشود و لازم به ذکر است که برای اخذ این ویزا، متقاضی راه بسیار سختی را پیش رو خواهد داشت.

اشتغال در انگلستان – دریافت ویزای کاری از طریق جاب آفر

دریافت ویزای کاری از طریق جاب آفر یا همان پذیرش کاری در انگلستان 2 مرحله دارد. مرحله ی اول دریافت دعوت نامه کاری از یک کارفرمای تایید شده است. مرحله دوم قبولی در آگهی استخدام است . این آگهی ابتدا 3 ماه در داخل کشور انگلستان منتشر می شود. در صورت عدم استخدام نیرو از خود کشور انگلستان، در مرحله بعدی آگهی استخدام در کل اتحادیه اروپا منتشر می شود و مجددا در صورت عدم استخدام نیرو از اتحادیه اروپا، آگهی برای سایر کشور ها در دسترس خواهد بود. ایرانیان در مرحله سوم می توانند  از این آگهی بهره مند شوند.

در صورت قبولی در مصاحبه استخدام، شما میتوانید در کشور انگلستان کار کنید و بعد از حداقل 4 سال برای دریافت اقامت دائم انگلستان و بعد از 8 سال برای دریافت پاسپورت انگلیسی اقدام کنید.

اشتغال در انگلستان – راحت ترین راه اشتغال در انگلستان

همانطور که در بالاتر خواندید، دریافت ویزای کار از طریق جاب آفر راهی بسیار سخت است و احتمال دریافت این نوع ویزا بسیار کم است. بنابراین یکی از راه های دیگری که ما به شما پیشنهاد می دهیم مهاجرت تحصیلی به انگلستان است. در این روش، شما پس از پابان تحصیلات خود در هر یک از مقاطع تحصیلی کشور انگلستان، مدت زمان معینی جهت جستجوی کار در انگلستان دارید. از آنجایی که فارغ التحصیلان انگلیسی شانس بیشتری برای استخدام در انگلستان دارند، شما میتوانید بعد از پیدا کردن کارفرما ، ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کرده و در انگلستان کار کنید. در این حالت نیز شما پس از حداقل 4 سال کار میتوانید جهت اخذ اقامت دائم درخواست دهید.

البته دولت انگلستان شرایط ویژه ای را برای دانشجویان بین المللی در انگلستان در نظر گرفته است که اگر شما بیشتر از 5 سال در این کشور درس بخوانید، میتوانید اقامت دائم این کشور را کسب کنید. این اقدام جهت جلب بیشتر دانشجویان به تحصیل در این کشور است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس 02172207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *