اقامت انگلستان

اقامت انگلستان

توسط javadi

اقامت انگلستان

افراد زیادی تمایل دارند که به انگلستان مهاجرت نمایند و در این کشور اقامت نمایند . برای دریافت اقامت کشور انگلستان راه های متفاوتی وجود دارد که در این مقاله به بررسی انواع روش های دریافت اقامت انگلستان می پردازیم .

 

 

اقامت انگلستان – اقامت انگلستان از طریق ازدواج

اگر فردی با یک شخص که تابعیت کشور انگلستان را دارد ازدواج کند ، می تواند اقامت کشور انگلستان را دریافت کند . برای دریافت ویزای ویزای ازدواج هر دو طرف باید حداقل دارای ۱۸ سال سن باشند . همچنین فردی که تابعیت انگلستان را دارد باید با ارائه مدارک لازم ثابت نماید که توانایی مالی برای تأمین هزینه زندگی خود و همسرش را داشته باشد . ازدواج باید به صورت قانونی صورت بگیرد . فرد باید برای دریافت ویزای ازدواج مدارک خود و همسرش را به همراه مدارک ازدواجش به سفارت انگلستان تحویل دهد .

 

اقامت انگلستان – اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری

افراد می توانند با استفاده از سرمایه گذاری در این کشور اقامت انگلستان را دریافت کند . برای سرمایه گذاری در انگلستان فرد سرمایه گذار باید در حساب خود حداقل مبلغ ۳ میلیون پوند داشته باشد . فردی که ویزای سرمایه گذاری انگلستان را دریافت می کند می تواند به مدت ۳ سال و ۴ ماه در این کشور اقامت نماید و برای ۲ سال دیگر نیز اقامت خود را تمدید کند .

 

اقامت انگلستان – اقامت انگلستان از طریق تأسیس شرکت یا کارآفرینی

یکی دیگر از روش های دریافت اقامت انگلستان کارآفرینی یا تأسیس شرکت در این کشور است . برای کارآفرینی در انگلستان  حداقل ۲۰۰ هزار پوند باید در حساب متقاضی به مدت زمان مشخصی وجود داشته باشد .

 

اقامت انگلستان – اقامت انگلستان از طریق ویزای Tier2

این ویزا یک ویزای کاری است که فرد برای دریافت آن باید از یک کارفرما در کشور انگلستان دعوتنامه ی کاری دریافت کرده باشد . علاوه برآن افرادی که رهبران مذهبی هستند و یا جزء مربیان بین المللی ، نخبگان و ورزشکاران باشند می تواند برای دریافت این ویزا اقدام نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *