"> اقامت دائم در کانادا – uk-study.org

اقامت دائم در کانادا

اقامت دائم در کانادا

توسط pashaadmin

اقامت دائم در کانادا

 

کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای دنیا می باشد که با داشتن شرایط اقتصادی بسیار مناسب و شرایط زندگی ایده آلی که دارد یکی از بهترین کشور ها برای افرادی است که قصد مهاجرت و زندگی در کشوری دیگر را دارند. به دلیل شرایط و کیفیت بالای دانشگاه های این کشور بیشتر مهاجران کشور کانادا را دانشجویان تشکیل می دهند که برای تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند. برای دریافت اقامت دائم کانادا و مهاجرت به کانادا افراد می توانند از روش های مختلفی ازجمله مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج ، مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کار ، اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ، اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل استفاده کنند. در این مقاله در خصوص هر کدام از این روش ها توضیحاتی ارائه می شود.

 

اقامت دائم در کانادا – اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل در دانشگاه های کانادا

 

کشور کانادا با داشتن دانشگاه هایی با رنکینگ جهانی و سطح علمی بسیار بالای یکی از بهترین کشور ها برای افرادی است که قصد تحصیل در کشوری خارجی را دارند. این دانشگاه ها با داشتن کیفیت تحصیلی و سیستم آموزشی بسیار قوی سالانه پذیرای دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا می باشند. برای تحصیل در دانشگاه های کانادا فرد متقاضی باید دارای یک سری شرایط باشد که از جمله این شرایط می توان به داشتن مدرک آیلتس ، داشتن معدل بالا و همچنین تمکن مالی می باشد. تحصیل در کانادا برای افراد خارجی همراه با هزینه می باشد به همین خاطر داشتن تمکن مالی مناسب یکی از شرایط بسیار مهم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا می باشد.

تحصیل در دانشگاه های کانادا و پایه های تحصیلی تقریبا همانند کشور ایران می باشد و افرادی که قصد تحصیل در پایه کارشناسی ، کارشناسی ارشد و همچنین دکترا را دارند باید به ترتیب ۴ سال ، ۲ سال و ۳ تا ۵ سال با توجه به رشته تحصیلی خود به تحصیل در دانشگاه های کشور کانادا بپردازند. افراد برای کسب اقامت دائم در کانادا می توانند پس از به اتمام رسیدن تحصیلشان در دانشگاه های کاندا در صورتی که موفق شوند شغلی را در این کشور پیدا کنند اقامت دائم این کشور را کسب کنند.

 

اقامت دائم در کانادا – اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا

 

یکی از روش های محبوب مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری می باشد. معمولا سرمایه گذاری در کاندا در قالب ایجاد شغل و ثبت شرکت انجام می شود. مبلغ در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاری در کشور کانادا در حود ۲۰۰ هزار دلار در نظر گرفته شده است که این مبلغ باید در شرکت و یا شغلی سرمایه گذاری شود. معمولا در این روش در ابتدا به فرد متقاضی سرمایه گذاری در کانادا اقامت موقت این کشور که یک ساله می باشد اهدا می شود و این فرصت را به او می دهد که وارد خاک کانادا شده و مبلغ مورد نظر را در این کشور سرمایه گذاری کند. در صورتی که فرد بتواند در حدود ۵ سال را بدون هیچ گونه مشکلی در این کشور زندگی کند می تواند اقامت دائم کانادا را کسب کند.

 

اقامت دائم در کانادا – اقامت دائم کانادا از طریق دریافت ویزای کار کانادا

یکی دیگر از روش های مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا از طریق ویزای کار کانادا می باشد. از آنجایی که کانادا کشور بسیار بزرگ و پیشرفته ای است به همه شغلی نیازمند می باشد و همواره به افرادی که دارای تخصصی در گرایش ها فنی و مهندسی و یا مهندسی نفت و پرستاری نیازمند است. به دلیل میزان نیازی که به این نیروها وجود دارد معمولا نیروی کار داخلی کانادا جواب گوی این حد از نیاز نمی باشد و به همین خاطر به افرادی که دارای تخصص در این زمینه ها باشند امتیازهایی در نظر گرفته اند.

اخذ ویزای کاری کانادا از طریق چند روش امکان پذیراست که از جمله این روش ها می توان به اسکیل وورکر  سیستم اکسپرس انتری اشاره کرد که به صورت دو مرحله ای می باشد و در صورتی که فرد بتواند امتیاز لازمه را کسب کند برای او اقامت  دائم کانادا صادر می شود. برای دریافت اقامت از کانادا از این طریق فرد باید موفق به کسب امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ شود که معمولا این امتیازات به مواردی مانند سن ، نمره آیلتس ، سطح تحصیلات ، شغل و غیره داده می شود.

اقامت دائم در کانادا

اقامت دائم در کانادا – اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج با تبعه کانادا

 

یکی از روش های کسب اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج با تبعه کانادایی می باشد که در صورتی که تمامی شرایط آن وجود داشته باشد می تواند یکی از مناسب ترین روش های مهاجرت به کانادا و همچنین یکی از سریع ترین روش های کسب اقامت دائم کانادا باشد. برای دریافت اقامت دائم کانادا فرد باید با شخصی ازدوج کند که خود اقامت دائم کانادا را داشته و یا اینکه تبعه این کشور باشد. در صورتی که تمامی شرایط مورد نیاز برای ازدواج ازجمله سن قانونی ۱۸ سال و رضایت والدین وجود داشته باشد فرد می تواند به همراه همسر خود به سفارتخانه کانادا مراجعه کرده و پس از طی کردن مراحل موجود اقامت موقت کانادا را کسب کند تا به وی این اجازه داده شود که ازدوج خود را در کانادا به ثبت برساند ؛ در صورتی که موفق به انجام این کار شود می تواند با استفاده از سند ازدواج خود و مراجعه به اداره مهاجرت کانادا اقامت دائم کانادا را کسب کند.

 

 

 

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *