انواع کالج های کشور انگلیس

انواع کالج های کشور انگلیس

توسط javadi

انواع کالج های کشور انگلیس (England)

قطعا یکی از مواردی که بعد از شنیدن عبارت “دانشگاه های برتر جهان” به ذهن شما خطور میکند، دانشگاه آکسفورد یا کمبریج است. این دانشگاه ها که در انگلستان واقع شده اند، سالانه دانشجویان بین المللی زیادی را در خود جای میدهند. وجود دانشگاه هایی همچون آکسفورد ، کمبریج و لندن در انگلستان، نشان از سطح بالای آموزش کشور انگلستان دارد. علاوه بر این دانشگاه های انگلیس دارای تجهیزات مدرن و امکانات عالی و همواره در حال به روز رسانی هستند.فارغ التحصیلان دانشگاه های انگلستان نیز عموما در آینده از شغل مناسبی برخوردار خواهند بود بنابراین کشور انگلستان می تواند مقصد بسیار خوبی برای دانشجویان بین المللی باشد.

انواع کالج های کشور انگلیس – کالج دانشگاهی لندن

یکی از انواع کالج های کشور انگلیس و دانشگاهی دولتی و تحقیقاتی در انگلیس، کالج دانشگاهی لندن می باشد که پردیس دانشگاهی اصلی آن در منطقه بلومزبری، واقع در شهر لندن است. کالج دانشگاهی لندن، یکی از ابتدایی ترین کالج های دانشگاه لندن است و کالج مستقلی است. یو سی ال یکی از مهمترین مراکز تحقیقات و تحصیلات عالی در دنیا بشمار می‌رود که در سال ۲۰۱۴ به عنوان ۵مین دانشگاه برتر جهان انتخاب شد.

انواع کالج های کشور انگلیس – کالج های کینگز

از بزرگترین و معتبر ترین کالج های انگلستان و آمریکا، میتوان کالج های کینگز را نام برد که که سه دانشکده آن در انگلستان، واقع در شهر های لندن، بورنمورث و آکسفورد هستند.

انواع کالج های کشور انگلیس – مدرسه کسب و کار لندن

این کالج یکی از کالج‌های دانشگاه لندن است که به عنوان یکی از مدارس مدیریت پیشتاز در دنیا شناخته شده‌ است. از شاخصه های این مدرسه، دوره های mba آن است که از لحاظ کیفیت، جزو پنج دوره ی برتر جهان محسوب میشوند. سازمان QS در رتبه ‌بندی سال ۲۰۱۴ میلادی دانشگاه‌ های جهان، کالج دانشگاهی UCL را پنجمین دانشگاه برتر دنیا و همچنین سازمان رتبه‌ بندی شانگهای (Shanhai) این دانشگاه را چهارمین مرکز مهم علمی اروپا معرفی کرد ، دانستند .

انواع کالج های کشور انگلیس – کالج اسلامی لندن

کالج اسلامی یک کالج دانشگاهی در انگلیس است که دوره‌ های مطالعات اسلامی ارائه می ‌دهد و شیوه ی ارائه این دوره ها در کالج، از راه دور است. این کالج شامل سه دوره ی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری میباشد. مدیریت این دانشگاه را شیخ عیسی جهانگیر بر عهده دارد.

انواع کالج های کشور انگلیس – کالج های زبان در انگلستان

کالج های زبان در انگلستان: به موسساتی که در انگلستان دوره های زبان های خارجی را ارائه میدهند، کالج زبان میگویند.  این کالج ها دوره های خود را در سطوح مختلف، از مبتدی تا پیشرفته، برگزار میکنند. لازم به ذکر است که این کالج ها علاوه بر دوره های زبان عمومی، برای متقاضیانی همچون گزشکان، مدیران، پرستاران، وکلا و سایر حرفه ها، دوره های زبان تخصصی نیز برگزار میکنند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *