"> تحصیل در انگلیس – uk-study.org

تحصیل در انگلیس

تحصیل در انگلیس

توسط javadi

تحصیل در انگلیس

تحصیل در انگلیس یکی از روش های مهاجرت به کشور انگلیس می باشد . هر ساله افراد زیادی از سایر کشور ها برای تحصیل در کشور انگلیس تلاش می کنند .

توضیحات کامل و مفصل درباره روش های اقامت در کشور انگلیس در مقاله اقامت انگلستان وجود دارد .

 

تحصیل در انگلیس – تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلیس

طول دوره تحصیل در مقطع لیسانس در کشور انگلستان ۳ سال می شود . داوطلبانی که دوره لیسانس را در کشور انگلیس بگذرانند می توانند برای دوره یکساله فوق لیسانس از انگلستان پذیرش بگیرند . برای تحصیل در مقطع لیسانس در انگلستان داوطلبان باید دارای مدرک زبان آیلتس ۵٫۵ یا ۶ باشند .

تحصیل در انگلیس – تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلیس

طول دوره تحصیل کارشناسی ارشد در کشور انگلستان ۱ سال است . برای تحصیل فوق لیسانس در انگلیس داوطلبان باید دارای مدرک زبان آیلتس ۶ یا ۶٫۵ باشند . داوطلبانی که دارای مدرک آیلتس ۵٫۵ باشند می توانند در دوره زبان که ۶ ماه زمان می برد و به نام های Pre-master و یا Pre-sessional مشهور می باشد ، شرکت نمایند .

توصیه می کنم که مقاله مهاجرت به انگلستان را هم مطالعه نمایید .

تحصیل در انگلیس – تحصیل در مقطع دکتری در انگلیس

طول دوره تحصیل دکتری در انگلستان بین ۲٫۵ تا ۳ سال می باشد . برای تحصیل در این مقطع داوطلبان باید دارای مدرک فوق لیسانس و همچنین مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ باشند .

تحصیل در انگلیس – اجازه کار دانشجویان در کشور انگلستان

دانشجویانی که در مقطع کارشناسی در کشور انگلیس تحصیل می کنند اجازه دارند در هر هفته ۱۰ ساعت کار کنند . دانشجویان مقطع کارشناسی با انجام کار های دانشجویی می توانند بین ۸ تا ۱۲ پوند برای هر ساعت کار حقوق دریافت کنند .

دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ارشد در کشور انگلیس تحصیل می کنند اجازه دارند در هر هفته ۲۰ ساعت کار کنند . دانشجویان مقطع کارشناسی با انجام کار های دانشجویی می توانند بین ۹ تا ۱۲ پوند برای هر ساعت کار حقوق دریافت کنند .

دانشجویانی که در مقطع کتری در کشور انگلیس تحصیل می کنند اجازه دارند در هر هفته ۳۰ ساعت کار کنند . دانشجویان مقطع دکتری با انجام کار های دانشجویی می توانند بین ۱۲ تا ۱۷ پوند برای هر ساعت کار حقوق دریافت کنند .

 تحصیل در انگلیس – هزینه زندگی دانشجویی در کشور انگلیس

هزینه های زندگی دانشجویی در کشور انگلیس ماهیانه بین ۵۰۰ تا ۹۰۰پوند می شود .


 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *