دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا

دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا

توسط pashaadmin

دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا

دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا که دانشگاهی تحقیقاتی است در کیولند اوهایو قرار دارد . این دانشگاه در سال ۱۹۶۷ با همکاری فدراسیون دو موسسه ایجاد شد. این دانشگاه در ۸ کیلومتر از شرق کلیولند قرار دارد. دانشگاه کیس وسترن بیش از ۱۵۰ تشکل دانشجویی دارد. اولین دوره کارشناسی مهندسی کامپیوتر این دانشگاه در سال ۱۹۷۱ تشکیل شد. اولین دانشجوی ایرانی این دانشگاه در سال ۱۹۸۵ حکیم داود یوخنا متولد ارومیه بوده سات که برای دکترای پزشکی به این دانشگاه رفته بوده است.

کمپین “اندیشیدن به جلو” در سال ۲۰۱۱ توسط رئیس جمهور باربارا اسنایدر برای افزایش ۱ میلیارد دلار، بزرگترین در تاریخ مدرسه بود. این هدف در سال ۲۰۱۴ پس از ۳۰ ماه به دست آمد. هیئت امناء به اتفاق آرا موافقت کرد که کمپین را به ۱٫۵ میلیارد دلار افزایش دهد که چند سال بعد در سال ۲۰۱۷ به این سطح رسیده است.

دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا دانشکده های دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا

این دانشگاه در حال حاضر شامل هشت دانشکده به شرح زیر است:

  • دانشکده دندانپزشکی دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا
  • دانشکده فنی مورد دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا
  • کالج هنر و علوم دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا
  • دانشکده حقوق دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا
  • دانشکده علوم اجتماعی کاربردی ماندل دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا
  • مدرسه مدیریت آب و هواشناسی دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا
  • مدرسه پزشکی دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا
  • پرستاری فرانسیس پین بولتون دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا

همچنین دانشگاه کیس وسترن رزرو شامل برنامه های زیر نیز می باشد:

  • برنامه دانشگاهی
  • برنامه کالج در کلینیک کلیولند
دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا

دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا

دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا رنکینگ دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا

در سال ۲۰۱۸، دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا در رتبه بندی آمریکایی “دانشگاه های ملی” و رتبه ۱۴ در رده “دانشگاه های جهانی” توسط U.S. News & World رتبه ۳۷ در رتبه بندی قرار گرفت. دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا همچنین در رتبه بندی دانشگاه وال استریت ژورنال / تایمز تحصیلات عالی رتبه WSJ / THE رتبه ۳۲ در بین تمام دانشگاه ها و ۲۹ در میان موسسات خصوصی رتبه بندی شد.

همچنین در سال ۲۰۱۸، “Reporter هالیوود” برنامه CWRU را با عنوان “کارشناسی ارشد هنرهای زیبا” با Cleveland Play House 18در دنیای انگلیسی زبان رتبه بندی کرد. در سال ۲۰۱۹ این رتبه بندی به ۱۲ امتیاز رسید.

دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا خوابگاه دانشگاه کیس وسترن رزرو آمریکا

اقامت گاه های دانشجویی دانشگاه کیس وسترن به دو قسمت تقسیم می شوند: یکی اتاق های خوابگاه برای دانشجویان سال دوم در روستای ساحلی جنوبی، و دیگری شامل اتاق های دو نفره، یک نفره برای دانشجویان سال اول و کلاس های عالی در روستای مسکونی شمالی. هر دو دارای دسترسی به شبکه گیگابیت اترنت هستند و شبکه سیمی یکی از سریعترین سیستم های موجود است. شبکه پردیس بی سیم نیز در تمام ساختمان های دانشگاه وجود دارد و در سال ۲۰۰۵ به عنوان یکی از سریعترین شرکت های اینتل شناخته شده است. مسکن سوئیت، که روستای ۱۱۵ در آن نامیده می شود، در پاییز ۲۰۰۵ افتتاح شد و دارای یک تا نه نفر سالن های اقامتی “آپارتمان” که دارای تهویه مطبوع، یک آشپزخانه کامل و تخت های کامل هستند. دانش آموزان سال اول به یکی از چهار کالج مسکونی که توسط هماهنگ کننده های سال اول نظارت می شوند، گروه بندی می شوند. هنگامی که سیستم “اولین سال تجربه” معرفی شد، دانش آموزان “Mistletoe”، “Juniper”، “Magnolia” و “Cedar” در پاییز سال ۲۰۰۵ برای ایجاد انبوهی از دانشجویان جدید ایجاد شدند. در پاییز سال ۲۰۰۷، Magnolia به Mistletoe متصل شد، اما بعدا در پاییز سال ۲۰۱۲ دوباره جدا شد.

 

گروه آیته آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیلی در اروپا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *