"> شرایط ویزای همراه کانادا – uk-study.org

شرایط ویزای همراه کانادا

شرایط ویزای همراه کانادا

توسط pashaadmin

شرایط ویزای همراه کانادا

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت در این کشور را دارند می توانند نسبت به اخذ ویزای همراه کانادا برای افراد درجه یک خانواده از جمله همسر یا فرزند آنها اقدام کنند . همسر و فرزندان فرد متقاضی درخواست کننده ویزا می توانند تا زمانی که فرد در کشور کانادا تحصیل می کند شرایط ویزای همراه کانادا را داشته باشد و اقامت کشور کانادا را دریافت کنند . شرایط ویزای همراه کانادا باعث شده تا برخی آن را فرایند پر استرسسی بدانند .

یکی از راه های اخذ ویزای همراه کانادا دریافت ویزای توریستی کانادا می باشد که صدور آن برای همراهان متقاضی تنها به مدت ۶ ماه است و فرد متقاضی دریافت ویزای دانشجویی این امکان را دارد که به شکل همزمان و یا پس از دریافت اقامت کشور کانادا نسبت به اخذ ویزای همراه کانادا اقدامات لازم را انجام دهد. لازم به ذکر است که ارائه کلیه اطلاعات و مشخصات افراد خانواده و همراهان فرد متقاضی بایستی مورد بررسی کامل قرار بگیرد که باید در فرم به‌صورت کامل وارد شود زیرا در خصوص درخواست تقاضا برای الحاق همراهان این اطلاعات تکمیل ‌شده می تواند به ‌عنوان مدرکی مهم برای فرد متقاضی محسوب شود.

افرادی که قصد دریافت پذیرش از دانشگاه های کانادا را دارند باید ثابت کنند که از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند و امکان تأمین کلیه هزینه زندگی و تحصیل در کانادا خود و همراهان را دارند. معمولاً افرادی که قصد تحصیل و یا کار در کشور کانادا دارند می توانند نسبت به اخذ ویزای همراه کانادا اقدامات لازم را انجام دهند و دولت کشورکانادا این امکان را به ‌خوبی برای متقاضیان فراهم کرده است. افرادی که از کشورهای دیگر قصد ورود به خاک کانادا را دارند به دو روش می توانند نسبت به اخذ ویزای همراه کانادا اقدام کنند. روش اول مراجعه به‌ صورت همزمان به همراه متقاضی اصلی نسبت به اخذ ویزای همراه کانادا می باشد و در روش دوم متقاضی اصلی می تواند اقامت موقت کشور کانادا را دریافت کرده و نسبت به الحاق خانواده خود تقاضا دهد.

اگر فرد متقاضی تحصیل در کانادا باشد فرزندان او این امکان را دارند بدون اینکه نامه پذیرش از مدارس کشور کانادا را ارائه دهند نسبت به اخذ ویزای کشور کانادا اقدام کنند اما اگر فرزند در استانی که زندگی می کند به سن قانونی دست پیدا کند موظف است اجازه مطالعاتی کشور کانادا را دریافت کند تا بتواند تحصیلات خود را در این کشور ادامه دهد.

شرایط ویزای همراه کانادا

شرایط ویزای همراه کانادا

همچنین همسر فرد متقاضی این امکان را دارد که به ‌صورت آزاد در کشور کانادا به کار مشغول باشد و در خصوص کار هیچ نیازی به دریافت LMO و یا پیشنهاد شغلی نخواهد داشت. مدت ‌زمانی که همراه فرد متقاضی می تواند در کشور کانادا به کاری مشغول شود متناسب مدت ‌زمان تحصیل فرد اصلی می باشد . کودکانی که والدین آن ها موفق به دریافت ویزای تحصیلی و یا کاری شده ‌اند می توانند در مدت ‌زمان حضور والدین در این کشور به تحصیل خود ادامه دهند.

اگر فرد متقاضی که در کشور کانادا حضور دارد ویزای مجوز کار را دارا باشند امکان درخواست همزمان ویزای همراه کانادا را برای اعضای خانواده خود خواهد داشت. البته این قابلیت نیز فراهم ‌شده که پس از دریافت اقامت خود نسبت به اخذ ویزای همراه کشور کانادا اقدام کنند . در این صورت افرادی که به‌عنوان همراه فرد متقاضی معرفی‌ شده ‌اند این امکان را به دست می آورند که در کشور کانادا به تحصیل بپردازند و یا مجوز کار به‌ صورت تمام ‌وقت را در این کشور به دست می ‌آورند.

افرادی که نسبت به اخذ ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرده اند پس ‌از اینکه تحصیلات آنها به پایان رسید می توانند نسبت به یافتن شغلی مناسب در کشور کانادا درخواست دهند. زمانی که شغل مناسبی برای فرد متقاضی پیدا شد می توانند نسبت به تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری اقدامات لازم را انجام داده و اجازه تحصیل و یا کار را در کشور کانادا به دست بیاورند.البته افرادی که متقاضی اخذ ویزای کاری در کشور کانادا هستند می توانند نسبت به دریافت ویزای همراه کشور کانادا از ابتدا اقدام نمایند و یا زمانی که اقامت کشور کانادا را دریافت کردند نسبت به الحاق اعضای خانواده خود درخواست دهند.

درصورتی ‌که متقاضیان کار در کشور کانادا بتوانند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند کلیه همراهان او نیز امکان اقامت دائم در کشور کانادا را خواهند داشت. برای اخذ ویزای کشور کانادا روش های دیگری نیز مانند سرمایه گذاری و ثبت و شرکت و روش های دیگر نیز وجود دارد که هرکدام از آن ها شرایط مختص به خود را دارد و در صورت توجه به این شرایط می توان نسبت به دریافت ویزای همراه یا الحاق همراهان از روش های دیگر دریافت ویزای همراه کانادا اقدام کرد .

در ایالت هایی از قبیل آلبرتا، جزیره پرنس ادوارد، کبک و ساسکاچوان و منیتوبا و آنتاریو ۱۸ سالگی به‌ عنوان سن قانونی همراهان فرد متقاضی تعیین ‌شده است درحالی‌که در ایالت هایی مانند بریتیش کلمبیا، نیوفاندلند و لابرادور و سرزمین ‌های شمال غربی و نوا اسکوتیا و چند ایالت دیگر فرد در سن ۱۹ سالگی به سن قانونی رسیده و شرایط دریافت ویزای همراه کانادا شامل او می شود .

افرادی که به سن قانونی رسیده اند در صورت تائید افسر ویزا می توانند ویزای کاری را دریافت کرده و به همراه دانشجوی متقاضی در این کشور زندگی کنند. زمانی که افراد درخواست ویزای تحصیلی و یا کاری کشور کانادا را دارند باید افسر ویزا را مبنی بر بازگشت به کشور خود متقاعد کنند .

 

گروه آیته آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیلی در اروپا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *