"> مهاجرت به انگلستان – uk-study.org

مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان

توسط javadi

مهاجرت به انگلستان

برای مهاجرت به انگلستان روش های متنوعی وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها و مختصر توضیحی درباره هر یک می پردازیم .

مهاجرت به انگلستان مهاجرت به انگلستان از طریق تولد فرزند

اگر نوزادی در کشور انگلستان متولد شود و پدر و مادر نوزاد شهروند انگلستان باشند نوزاد هم تابعیت  شهروندی انگلستان را دریافت خواهد کرد .

اگر نوزادی در انگلستان به دنیا بیاید و پدر و مادر نوزاد یا یکی از آن ها اقامت انگلستان را داشته باشند می توانند برای دریافت اقامت انگلستان برای نوزاد خود اقدام نمایند .

مهاجرت به انگلستان مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

اگر شما با فردی که تابعیت انگلستان را دارد ازدواج نمایید در صورتی که سن شما حداقل ۱۸ سال باشد و دارای گواهی عدم سوء پیشینه باشید و از شرایط روحی و فکری سالمی برخوردار باشید و با اراده خود ازدواج نمایید می توانید برای دریافت تابعیت انگلستان اقدام نمایید . علاوه بر موارد ذکر شده شما باید به زبان انگلیسی مسلط باشید ، با قوانین کشور انگلستان آشنایی داشته باشید ، همچنین دارای اقامت کشور انگلستان باشید و مجبور نباشید در تاریخ مشخصی طبق دستور دولت بریتانیا خاک کشور انگلستان را ترک نمایید .

مهاجرت به انگلستان مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری در کشور انگلستان شما باید یک کسب و کار در کشور انگستان راه اندازی نمایید . از طریق سرمایه گذاری شما می توانید به مدت ۳ سال و ۴ ماه در کشور انگلستان اقامت داشته باشید و در صورت اتمام این زمان می توانید ویزای سرمایه گذاری خود را به مدت دو سال دیگر تمدید نمایید . در صورتی که پس از گذشت ۵ سال سرمایه گذاری شما در کشور انگلستان موفق باشد و بیمه و مالیات خود را نیز در طول این ۵ سال پرداخت کرده باشید می توانید برای دریافت اقامت دائم کشور انگلستان اقدام نمایید .

مهاجرت به انگلستان مهاجرت به انگلستان از طریق کار

اگر کارفرمایی از کشور انگلستان برای شما درخواست کار ارسال کند ، در صورتی که شما شرایط لازم برای انجام آن کار را داشته باشید می توانید برای دریافت ویزای کار انگلستان اقدام نمایید . پس از صدور ویزای کاری انگلستان شما تا سه هفته زمان دارید که از کشور خود خارج شوید و وارد کشور انگلستان بشوید . همچنین پس از صدور ویزا تا ۳ ماه زمان دارید که مشغول به کار مورد نظر در کشور انگلستان شوید .

مهاجرت به انگلستان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

داوطلبانی که موفق به دریافت پذیرش از دانشگاه های کشور انگلستان شوند می توانند از طریق تحصیل به کشور انگلستان ( تحصیل در انگلستان ) مهاجرت نمایند .


گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *