"> نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در ایرلند – uk-study.org

نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در ایرلند

نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در ایرلند

توسط pashaadmin

نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در ایرلند

هزینه های تحصیل در ایرلند به نسبت انگستان پایین تر است اما به نسبت اتحادیه اروپا بالاتر است از این رو دانشجویان علاقه مند به دریافت بورسیه در ایرلند هستند. نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در ایرلند برای دانشگاه های مختلف متفاوت است. نظام آموزشی ایرلند نزدیک به نظام آموزشی انگلستان است و همین امر باعث جذب دانشجویان به این سیستم شده است. هزینه تحصیل در این دانشگاه ها بسته به رتبه و نوع دانشگاه متفاوت است و از ۷ تا ۳۰ هزار پوند می باشد. از موارد مهم برای اقدام به گرفتن بورسیه داشتن سن مجاز برای تحصیل می باشد و همینطور فاصله بین مقاطع تحصیلی نباید زیاد باشد. برای درخواست بورسیه تحصیلی در ایرلند به دانشجویان پیشنهاد می شود درخواست خود را ۸ تا ۱۲ ماه قبل از شروع دوره تحصیلی  ارائه نمایند.

دانشجویان می توانند بعد از پذیرش پیشنهاد بورس بدهند و برای زمان کامل آموزش کارشناسی ارشد یک بار می توانند اقدام نمایند. تعداد بورسیه در مقطع کارشناسی ۱۵ و کارشناسی ارشد ۱۱ بورسیه کامل به ارزش ۲۹۰هزار دلار می باشدکه هزینه های پرواز اسکان سالیانه دو دانشجوی خارجی نیز به انها ارائه می شود. بورسیه تحصیلی کامل کل هزینه ها را شامل می شود بجز هزینه خوراک و کتاب .

نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در ایرلند بورسیه مقطع کارشناسی ایرلند

برای دریافت بورسیه تحصیلی در ایرلند در مقطع کارشناسی مدارک متفاوتی برای هر دانشگاه نیاز خواهید داشت. به طور کلی به گواهینامه دیپلم و پیش دانشگاهی احتیاج خواهید داشت . اگر پیش دانشگاهی نگذرانده باشید می توانید در ایرلند تحصیل خود را کامل کنید. مدرک زبان با نمره مورد نظر هر دانشگاه بسیار مهم است. برای کسانی که در این مقطع تقاضای بورس تصیلی می کنند مجوز کاره پاره وقت با حداکثر زمان ۱۰ در هفته وجود دارد که با همین ساعت می توانند مقدار قابل توجهی از هزینه های خود را بپردازند.

نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در ایرلند

نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در ایرلند

نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در ایرلند بورسیه مقطع کارشناسی ارشد ایرلند

متقاضیان کارشناسی ارشد در ایرلند مدارک پیش دانشگاهی ، دیپلم و دوره کارشناسی خود را برای گرفتن بورسیه تحصیلی در ایرلند به دانشگاه ارائه نمایند . دوره کارشناسی ارشد دو سال می باشد. ممکن است یک ترم نیز به آن اضافه شود برای دروس پیش نیاز. مدرک زبان نیز از الزامات دیگر دریافت بورسیه در ایرلند است. اگر مدرک زبان نداشته باشید ملزم به گذراندن دوره ۵ هفته ای در دانشگاه خواهید شد. افرادی که بورسیه تحصیلی دارند از محدودیت ساعت کار باید پیروی کنند. این محدودیت ۲۰ ساعت در هفته است و می تواند هزینه های ضروری را تامین نماید.

نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در ایرلند بورسیه مقطع دکترا  ایرلند

در مقطع دکترا افرادی که جز رتبه های برتر و دارای مقالات علمی و مدارک کشوری و بین المللی هستند می توانند بورسیه دکترا در ایرلند را دریافت نمایند. نمره معدل این افراد باید بالای ۱۷ باشد و دارای مدرک زبان باشند. ایرلند علاوه بر هزینه های تحصیلی هزینه زندگی را نیز تا سطح مطلوبی به دانشجویان ارائه می نماید.

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *