"> نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا – uk-study.org

نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا

نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا

توسط pashaadmin

نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا

بریتیش کلمبیا در ساحل غربی کانادا واقع شده است و هنگامی که در سال ۱۸۷۱ به کنفدراسیون پیوست ، به ششمین استان کانادا تبدیل شد. قسمت جنوبی منطقه که اکنون به عنوان بریتیش کلمبیا شناخته می شود ، پس از رودخانه کلمبیا “کلمبیا” نامیده شد. منطقه اکتشاف سایون فریزر ، کاوشگر جدید ، کالدونیای جدید را به منطقه مرکزی اعطا کرد. برای جلوگیری از سردرگمی با کلمبیا در آمریکای جنوبی و جزیره کالدونیای جدید در اقیانوس آرام ، ملکه ویکتوریا هنگامی که در سال ۱۸۵۸ مستعمره شد ، منطقه بریتانیا کلمبیا را نامگذاری کرد.

در بیریتیش کلمبیا بیشترین تعداد ملل سکونت داشتند . به دلیل تنوع ساحل اقیانوس آرام – آب و هوای معتدل تا سرد ، ساحل تا قله های کوه – ملل مستقر در این منطقه فرهنگ ها و زبان های کاملاً متفاوتی را توسعه دادند. آنها نه تنها با هم متفاوت بودند بلکه با سایر ملل اول در کانادا نیز متفاوت بودند. بر خلاف کانادا شرقی ، جایی که فرانسه و انگلیسی کنترل این سرزمین را داشتند ، دو کشوری که مناطقی از بریتیش کلمبیا را به چالش کشیدند اسپانیا و روسیه بودند. در دهه ۱۷۰۰ ، اسپانیایی ها ادعای مالکیت سواحل غربی آمریکای شمالی از مکزیک تا جزیره ونکوور را داشتند. در همان زمان ، روسها در حال ادعای کنترل سواحل اقیانوس آرام از آلاسکا تا سان فرانسیسکو را داشتند .

هنگامی که طلا در دره فریزر در سال ۱۸۵۷ کشف شد ، هزاران نفر در جستجوی ثروت فوری بودند. برای کمک به حفظ نظم دولت انگلیس سال بعد مستعمره جداگانه ای از بریتیش کلمبیا تأسیس کرد. در سال ۱۸۶۶ ، هنگامی که تب جستجوی طلا به پایان رسید ، مستعمره جزیره ونکوور به مستعمره بریتیش کلمبیا پیوست. بریتیش کلمبیا هزاران کیلومتر و کوه های تحمیلی راکی از بقیه آمریکای شمالی انگلیس جدا شد. وعده اتصال راه آهن از ساحل اقیانوس آرام به بقیه کانادا این مستعمره را متقاعد کرد که در سال ۱۸۷۱ به کنفدراسیون بپیوندد .

نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا نماد استان بریتیش کلمبیا در کانادا

سپر انگلستان کلمبیا توسط پادشاه ادوارد هفتم در سال ۱۹۰۶ اعطا شد. این نماد به طور کامل توسط ملکه الیزابت دوم در سال ۱۹۸۷ اعطا شد. پرچم اتحادیه سلطنتی ، با یک تاج طلای عتیقه در مرکز ، سومین قسمت فوقانی سپر را اشغال می کند ، و نماد منشأ استان به عنوان مستعمره انگلیس است. قسمت پایین سپر دارای یک نیمه خورشید طلایی است که بر روی سه میله آبی موج دار قرار داده شده است که به صورت افقی روی رنگ سفید قرار گرفته است. میله های آبی نمایانگر اقیانوس آرام است و خورشید موقعیت مکانی بریتانیا کلمبیا را به عنوان غربی ترین استان کانادا نشان می دهد.

این سپر که توسط کشیش ویکتوریا آرتور جان باین لندز طراحی شده است ، توسط یک گوزن شاخ بلند و یک بز کوهی پشتیبانی می شود و نماینده مستعمرات جزایر ونکوور و بریتیش کلمبیاست . تاج بالای سپر دارای یک شیر ایستاده بر روی تاج است. شیر دارای حلقه گل از زغال اخته و گل استانی اطراف گردن خود است . بین تاج و سپر کلاه طلایی حاکمیت ، نشانه ای از وضعیت همیشگی بریتیش کلمبیا در کنفدراسیون است. بالای کلاه عناصر سنتی از یک تاج و جلیقه به رنگ قرمز و سفید ، رنگ کانادا قرار دارد. گل استانی برای بار دوم با در آغوش کشیدن زغال اخته در اطراف پیمایش شعار در پایه نماد نمایش داده می شود.

نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا

نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا

نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا پرچم استان بریتیش کلمبیا در کانادا

نماد و پرچم بریتیش کلمبیا با حکم سلطنتی پادشاه ادوارد هفتم در سال ۱۹۰۶ اختصاص یافت ، و این پرچم به دستور فرماندار ستوان در شورا در سال ۱۹۶۰ پذیرفته شد. با طرحی که طراحی سپر استانی را کپی می کند ، نسبت های پرچم پنج به طول و سه عرض عرض دارد .

نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا نماد گل استان بریتیش کلمبیا در کانادا

نشان گل بریتیش کلمبیا ، گل زغال اخته است Cornus nuttallii ، در سال ۱۹۵۶ به تصویب رسید. گل زغال اخته درختی است که از ۶ تا ۱۸ متر ارتفاع دارد و در آوریل و مه با شکوفه های بزرگ سفید رشد می کند. این درخت همچنین در فصل پاییز با خوشه های توت های قرمز روشن و شاخ و برگهای درخشان قابل مشاهده است .

نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا نماد خرس استان بریتیش کلمبیا در کانادا

خرس کرمود یا “خرس روح”Ursus americanus kermodei  در سال ۲۰۰۶ به لیست نمادهای رسمی بریتیش کلمبیا اضافه شد. بیشترین تراکم خرس های روح را می توان در سواحل مرکزی و ساحل شمالی بریتیش کلمبیا یافت. خرس روح آلبینو نیست ، بلکه یک خرس سیاه است که به دلیل یک ویژگی ژنتیکی نادر دارای خز سفید است.

نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا نماد پرنده استان بریتیش کلمبیا در کانادا

جی استیلر Cyanacitta stelleri  را می توان در سراسر بریتیش کلمبیا یافت. این پرنده به عنوان پرنده رسمی استان در ۱۷ دسامبر ۱۹۸۷ و براساس نتایج رأی گیری در سطح استان به تصویب رسید.

نماد های استانی بریتیش کلمبیا در کانادا نماد درخت استان بریتیش کلمبیا در کانادا

سرو قرمز غربی Thuja plicata به عنوان درخت رسمی بریتیش کلمبیا در سال ۱۹۸۸ پذیرفته شد. این درخت نقش اساسی در سنت ها و عادت های جمعیت بومی ساحل غربی دارد. همچنین یک منبع بزرگ صنعتی برای استان است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *