"> پاسپورت استرالیا – uk-study.org

پاسپورت استرالیا

پاسپورت استرالیا

توسط pashaadmin

پاسپورت استرالیا

استرالیا از سطح رفاه اجتماعی خوبی برخوردار است و از این رو به یکی از کشور های محبوب برای مهاجرت و دریافت پاسپورت تبدیل شده است. پاسپورت استرالیا از معتبرترین پاسپورت های جهان است و درخواست زیادی برای دریافت این پاسپورت وجود دارد . استرالیا از بزرگترین کشور های اقیانوسیه است و ششمین کشور بزرگ جهان است. با داشتن پاسپورت این کشور شما می توانید به ۱۸۱ کشور بدون ویزا سفر کنید. رتبه پاسپورت استرالیا در جهان ۷ می باشد . شما با داشتن تابعیت استرالیا می توانید پاسپورت این کشور را داشته باشید . تابعیت استرالیا با زندگی در مدت ۵ سال در این کشور بدست می آید. تعداد کشور هایی که بدون ویزا به آنها سفر می نمایید نشان دهنده قدرت این پاسپورت است.

پاسپورت استرالیا  – شرایط پاسپورت استرالیا

برای اینکه بتوانید پاسپورت کشور استرالیا را دریافت کنید داشتن یک سری شرایط به صورت عمومی لازم است مانند داشتن تسلط به زبان انگلیسی و زندگی برای ۳ سال بدون غیبت در استرالیا و همینطور داشتن اقامت دائم و البته شناخت حقوق و امور شهروندان استرالیا. افراد برای انجام پروسه دریافت پاسپورت باید در آزمونی که برای شهروندی از آنها دریافت می شود موفق شوند. این آزمون شامل مذهب و حقوق شهروندی و موضوعات از این دست خواهد شد. متقاضیان نباید سابقه کیفری داشته باشند.

پاسپورت استرالیا

پاسپورت استرالیا

پاسپورت استرالیا  – راه های دریافت پاسپورت استرالیا

شما با استفاده از راه های گوناگونی می توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید تا از طریق اقامت در این کشور بتوانید برای پاسپورت استرالیا درخواست دهید.

  • از طریق کار باید شما امتیاز لازم برای ویزای کاری را کسب کنید تا بتوانید برای خود و خانواده شرایط کار و اقامت و سپس دریافت پاسپورت استرالیا را محیا کنید.
  • دانشجویان نیز می توانند از طریق تحصیل نیز برای ویزای کشور اقدام کنند تا بعد از تحصیل بتوانند ویزای خود را به اقامت تبدیل کنند و به دریافت پاسپورت خود کمک کنند
  • با سرمایه گذاری در استرالیا هم می توانید پاسپورت دریافت کنید و هم می توانید زندگی خود و خانواده را در کشوری مانند استرالیا تامین نمایید.
  • فرزندانی که در استرالیا متولد شوند با توجه به اینکه پاسپورت تولد در این کشور از طریق خون است باید حتما یکی از والدین آنها استرالیایی باشد.
  • ازدواج با یکی از شهروندان استرالیا می تواند منجر به دریافت پاسپورت شود. در صورتی که ازدواج را اثبات کنید و مدارک لازم را به اداره مهاجرت تحویل دهید تا بتوانید فرایند دریافت پاسپورت خود را کامل نمایید. یکی از مدارک اثبات زندگی در یکسال گذشته با یکدیگر می باشد.
  • روشی که در نهایت می گوییم پناهندگی است که به افراد توصیه نمی شود و با روش های دیگر می توانند پاسپورت استرالیا را کسب کنند.

پاسپورت استرالیا  – هزینه پاسپورت استرالیا

هزینه ای که افراد بالغ برای دریافت پاسپورت باید پرداخت کنند در حدود ۲۹۳ دلار است و برای افراد مسن و بالای ۷۵ سال هزینه پاسپورت ۵ ساله ۱۴۸ دلار می باشد و برای کودکان نیز پاسپورت ۵ ساله می دهند و هزینه مشابه افراد مسن دارند متقاضیان جوان و زیر ۱۸ سال پاسپورت ده ساله می گیرند با همان هزینه ۲۹۳ دلار است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان  مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *