"> کار دانشجویی در انگلستان – uk-study.org

کار دانشجویی در انگلستان

کار دانشجویی در انگلستان

توسط pashaadmin

کار دانشجویی در انگلستان

 

انگلستان یکی از کشور های اروپایی می باشد که به دلیل داشتن دانشگاه های مناسب و سطح کیفی بسیار بالای زندگی در آن یکی از مقاصد اصلی برای افرادی است که قصد مهاجرت به یکی از کشور های اروپایی با کیفیت را دارند. بسیاری از افراد هستند که انگلستان را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می کنند که این موضوع به این خاطر است که دانشگاه های انگلستان جز دانشگاه های برتر دنیا هستند و این خود نشان دهنده سطح کیفی بالای آموزش در دانشگاه های انگلستان است. بیشتر دانشجویانی که به تحصیل در انگلستان می پردازند می توانند به انجام کار دانشجویی در انگلستان مشغول شوند که در این مقاله می خواهیم به بررسی آن یعنی کار دانشجویی انگلستان بپردازیم.

 

کار دانشجویی در انگلستان – شرایط کار دانشجویی انگلستان

 

دانشجویان بین المللی که توانسته اند ویزای تحصیلی انگلستان را کسب کنند در صورتی که در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا می توانند در هفته به ۲۰ ساعت کار پاره وقت دانشجویی مشغول شوند. معمولا دانشجویان بابت انجام کار دانشجویی در انگلستان می توانند در حدود ۷ پوند به ازای هر ساعت کاری خود حقوق دریافت کنند.

دانشجویان می توانند از طریق جستجو کار در سایت های کاریابی و یا با کمک گرفتن از بخش های کاریابی و یا انجمن های دانشجویی دانشگاه برای پیدا کردن کار مد نظر خود کمک بگیرند. بیشتر کار های دانشجویی که در انگلستان وجود دارد معمولا در زمینه تحصیلات دانشجویان نمی باشد و همچنین دانشجویان می توانند با انجام کار دانشجویی در انگلستان در حدود ۶۰۰ پوند درآمد داشته باشند.

 

کار دانشجویی در انگلستان – برخی از وب سایت های کاریابی در انگلستان

 

افراد می توانند برای پیدا کردن کار مد نظر خود از وب سایت های زیر استفاده کنند:

 

کار دانشجویی در انگلستان

کار دانشجویی در انگلستان – پیدا کردن کار پاره وقت در انگلستان

 

برای پیدا کردن کار پاره وقت در انگلستان چندین روش وجود دارد که به برخی از این روش های اشاره می کنیم :

 

  • استفاده از وبسایت دانشگاه های انگلستان : معمولا در وبسایت های دانشگاه های انگلستان در صورتی که کار پاره وقتی وجود داشته باشد اطلاع رسانی می شود و ایمیل آن به افرادی که درخواست خود را اعلام کرده اند ارسال می شود.
  • نمایشگاه های دانشجویان : معمولا هر ساله در ابتدای ترم اول نمایشگاه های برگزار می شود که این فرصت را به دانشجویان می دهد که با سازمان ها و کارفرمایانی که دارای شرکت و مشاغل دانشجویی هستند به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند. در صورتی که بتوانند نظر آنان را جلب کنند می توانند کار مد نظر خود را بدست آورند
  • از طریق پوستر ها و اعلامیه های منشر شده در سطح شهر : معمولا بیشتر مشاغلی که به صورت موفق و یا دائم است به صورت پوستر در تمامی سطح شهر و منتشر می شود که این فرصت را به دانشجویان می دهد که با کارفرما ها ارتباط برقرار کنند.
  • استفاده از اینترنت : معمولا برخی وب سایت ها هستند که با شرکت های مختلفی در ارتباط هستند و در صورتی که شرکت های مختلف نیاز به نیرو کار داشته باشند آگهی خود را در این وب سایت ها منتشر می کنند که دانشجویان می توانند از آن ها استفاده کنند.
  • استفاده از دفاتر کاریابی : معمولا این دفاتر کاریابی به این صورت فعالیت می کنند که افراد مختلفی که نیاز به کار دارند در این دفاتر ثبت نام می کنند و رزومه خود را ثبت می کنند و در صورتی که کارفرمایی نیاز به آنان داشته باشند به آنان اطلاع رسانی می شود.
  • از طریق دوستان و افرادی که در انگلستان زندگی می کنند : در صورتی که دانشجو دوستان انگلیسی و یا اساتیدی دارد که قابل اعتماد هستند می توانند از آن ها درخواست کمک در این زمینه را کند تا با استفاده از اطلاعاتی که آنان دارند کار مورد نظر خود را پیدا کنند.

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *