اقامت دائم در کانادا

توسط pashaadmin pashaadmin بدون دیدگاه

اقامت دائم در کانادا

 

کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای دنیا می باشد که با داشتن شرایط اقتصادی بسیار مناسب و شرایط زندگی ایده آلی که دارد یکی از بهترین کشور ها برای افرادی است که قصد مهاجرت و زندگی در کشوری دیگر را دارند. به دلیل شرایط و کیفیت بالای دانشگاه های این کشور بیشتر مهاجران کشور کانادا را دانشجویان تشکیل می دهند که برای تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند. برای دریافت اقامت دائم کانادا و مهاجرت به کانادا افراد می توانند از روش های مختلفی ازجمله مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج ، مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کار ، اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ، اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل استفاده کنند. در این مقاله در خصوص هر کدام از این روش ها توضیحاتی ارائه می شود.

 

اقامت دائم در کانادا – اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل در دانشگاه های کانادا

 

کشور کانادا با داشتن دانشگاه هایی با رنکینگ جهانی و سطح علمی بسیار بالای یکی از بهترین کشور ها برای افرادی است که قصد تحصیل در کشوری خارجی را دارند. این دانشگاه ها با داشتن کیفیت تحصیلی و سیستم آموزشی بسیار قوی سالانه پذیرای دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا می باشند. برای تحصیل در دانشگاه های کانادا فرد متقاضی باید دارای یک سری شرایط باشد که از جمله این شرایط می توان به داشتن مدرک آیلتس ، داشتن معدل بالا و همچنین تمکن مالی می باشد. تحصیل در کانادا برای افراد خارجی همراه با هزینه می باشد به همین خاطر داشتن تمکن مالی مناسب یکی از شرایط بسیار مهم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا می باشد.

تحصیل در دانشگاه های کانادا و پایه های تحصیلی تقریبا همانند کشور ایران می باشد و افرادی که قصد تحصیل در پایه کارشناسی ، کارشناسی ارشد و همچنین دکترا را دارند باید به ترتیب ۴ سال ، ۲ سال و ۳ تا ۵ سال با توجه به رشته تحصیلی خود به تحصیل در دانشگاه های کشور کانادا بپردازند. افراد برای کسب اقامت دائم در کانادا می توانند پس از به اتمام رسیدن تحصیلشان در دانشگاه های کاندا در صورتی که موفق شوند شغلی را در این کشور پیدا کنند اقامت دائم این کشور را کسب کنند.

 

اقامت دائم در کانادا – اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا

 

یکی از روش های محبوب مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری می باشد. معمولا سرمایه گذاری در کاندا در قالب ایجاد شغل و ثبت شرکت انجام می شود. مبلغ در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاری در کشور کانادا در حود ۲۰۰ هزار دلار در نظر گرفته شده است که این مبلغ باید در شرکت و یا شغلی سرمایه گذاری شود. معمولا در این روش در ابتدا به فرد متقاضی سرمایه گذاری در کانادا اقامت موقت این کشور که یک ساله می باشد اهدا می شود و این فرصت را به او می دهد که وارد خاک کانادا شده و مبلغ مورد نظر را در این کشور سرمایه گذاری کند. در صورتی که فرد بتواند در حدود ۵ سال را بدون هیچ گونه مشکلی در این کشور زندگی کند می تواند اقامت دائم کانادا را کسب کند.

 

اقامت دائم در کانادا – اقامت دائم کانادا از طریق دریافت ویزای کار کانادا

یکی دیگر از روش های مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا از طریق ویزای کار کانادا می باشد. از آنجایی که کانادا کشور بسیار بزرگ و پیشرفته ای است به همه شغلی نیازمند می باشد و همواره به افرادی که دارای تخصصی در گرایش ها فنی و مهندسی و یا مهندسی نفت و پرستاری نیازمند است. به دلیل میزان نیازی که به این نیروها وجود دارد معمولا نیروی کار داخلی کانادا جواب گوی این حد از نیاز نمی باشد و به همین خاطر به افرادی که دارای تخصص در این زمینه ها باشند امتیازهایی در نظر گرفته اند.

اخذ ویزای کاری کانادا از طریق چند روش امکان پذیراست که از جمله این روش ها می توان به اسکیل وورکر  سیستم اکسپرس انتری اشاره کرد که به صورت دو مرحله ای می باشد و در صورتی که فرد بتواند امتیاز لازمه را کسب کند برای او اقامت  دائم کانادا صادر می شود. برای دریافت اقامت از کانادا از این طریق فرد باید موفق به کسب امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ شود که معمولا این امتیازات به مواردی مانند سن ، نمره آیلتس ، سطح تحصیلات ، شغل و غیره داده می شود.

اقامت دائم در کانادا

اقامت دائم در کانادا – اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج با تبعه کانادا

 

یکی از روش های کسب اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج با تبعه کانادایی می باشد که در صورتی که تمامی شرایط آن وجود داشته باشد می تواند یکی از مناسب ترین روش های مهاجرت به کانادا و همچنین یکی از سریع ترین روش های کسب اقامت دائم کانادا باشد. برای دریافت اقامت دائم کانادا فرد باید با شخصی ازدوج کند که خود اقامت دائم کانادا را داشته و یا اینکه تبعه این کشور باشد. در صورتی که تمامی شرایط مورد نیاز برای ازدواج ازجمله سن قانونی ۱۸ سال و رضایت والدین وجود داشته باشد فرد می تواند به همراه همسر خود به سفارتخانه کانادا مراجعه کرده و پس از طی کردن مراحل موجود اقامت موقت کانادا را کسب کند تا به وی این اجازه داده شود که ازدوج خود را در کانادا به ثبت برساند ؛ در صورتی که موفق به انجام این کار شود می تواند با استفاده از سند ازدواج خود و مراجعه به اداره مهاجرت کانادا اقامت دائم کانادا را کسب کند.

 

 

 

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

اشتغال در ایرلند

توسط javadi javadi بدون دیدگاه

اشتغال در ایرلند (Ireland)

اشتغال در ایرلند – کشور ایرلند

کشور ایرلند در شمال غرب قاره اروپا واقع شده است  و به دو بخش ایرلند شمالی و جنوبی، که به عنوان جمهوری ایرلند نیز شناخته میشود ، تقسیم شده است که با مرزی ساده از یکدیگر جدا شده اند. پایتخت ایرلند شهر دوبلین میباشد.

اشتغال در ایرلند – اقتصاد ایرلند

کشور ایرلند از معدود کشورهایی است که در طی سالیان بحران اقتصادی اروپا، آسیب کمی دید و پس از آن سریع ترین رشد اقتصادی در اروپا را تجربه کرد. کشور ایرلند، در حالی که سایر کشور های اروپایی برای جبران خسارات به افرایش مالیات روی آورده بودند، نرخ مالیات خود را به خوبی کنترل کرد و تنها با افزایش مالیات برای برخی شرکتها، مالیات مورد نظر خود را تامین کرد.

اشتغال در ایرلند – ویزای کاری ایرلند

یکی از راه های دریافت ویزای کاری در ایرلند، دریافت دعوت نامه از یک کارفرمای ایرلندی است. این کارفرمای ایرلندی باید شرایط خاصی را دارا باشد. برای مثال نیاز به مجوز اشتغال دارد. کسب و کار اداره شده توسط کارفرما باید قانونی باشد و در اداره ثبت امور شرکت ها (CRO) ثبت شده باشد.

کارفرما باید ابتدا اگهی استخدام را به مدت ۳ ماه در کشور ایرلند و بعد از آن ۳ ماه در حوزه ی اتحادیه اروپا منتشر کند، در صورت عدم استخدام نیروی کار مورد نیاز، کارفرما میتواند نیروی مورد نظر را از سایر کشور ها استخدام کند. البته این استخدام باید به صورت مستقیم صورت بگیرد. به این معنی که استخدامی که از طریق آژانس های کاریابی،واسطه ها و یا شرکت هایی از این قبیل انجام شده باشد، قابل قبول نمیباشد.

البته شما از طریق روش نیروی کار متخصص نیز میتوانید اقدام کنید. در این روش شما مجوز کاری را دریافت میکنید که در آن حرفه ای هستید و حرفه ی شما مورد نیاز دولت ایرلند میباشد. لیست مشاغل مورد نیاز ایرلند هر سال اعلام می شود.

آسان ترین روشی که برای کار در ایرلند پیشنهاد میشود، دریافت پذیرش تحصیلی است. پس از تحصیل در ایرلند شما مدتی اجازه ی جستجوی کار در ایرلند را خواهید داشت و در صورت استخدام به صورت تمام وقت میتوانید ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کنید. به علاوه اینکه احتمال استخدام افرادی که در ایرلند درس خوانده اند بسیار بیشتر از سایرین است.

اشتغال در ایرلند – مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کاری ایرلند

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت به شرح زیر میباشند:

 • کپی گذرنامه
 • دعوت نامه ی کاری ارسال شده توسط کارفرما
 • کپی فیش پرداخت هزینه ویزا

اشتغال در ایرلند – مدت اعتبار ویزای کاری در ایرلند

فردی که واجد شرایط کار در ایرلند باشد، ابتدا ویزای ۲ ساله دریافت میکند. بعد از ۲ سال، ویزای متقاضی به مدت ۳ سال دیگر تمدید میشود. بعد از ۵ سال اشتغال در کشور ایرلند، فرد میتواند درخواست اقامت دائم ارائه دهد.

اشتغال در ایرلند – حداقل درآمد در کشور ایرلند

همانند تمامی نقاط دنیا، درآمد هر فردی بسته به شغل و توانایی های او دارد. ولی حداقل حقوق در نظر گرفته شده برای شاغلین در ایرلند ، حدود ۹ یورو به ازای هر ساعت میباشد. البته دولت ایرلند ۲۰ درصد مالیات تعیین کرده است که این مبلغ توسط کارفرمای شما از حقوق ماهیانه شما کسر خواهد شد.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

اشتغال در آمریکا

توسط javadi javadi بدون دیدگاه

اشتغال در آمریکا (United States)

اشتغال در آمریکا – کشور آمریکا

آمریکا یا همان ایالات متحده ، جمهوری فدرالی است که از ۵۰ ایالت ، پنج سرزمین خود مختار، مجموعه ای از جزایر پراکنده و یک منطقه فدرال تشکیل شده است. کشور آمریکا چهارمین کشور بزرگ دنیا از لحاظ وسعت و سومین کشور دنیا از لحاظ جمعیت میباشد. پایتخت کشور آمریکا واشنگتن دی سی است.

اشتغال در آمریکا – اقتصاد آمریکا

سیستم اقتصادی آمریکا از نوع سرمایه داری انحصاری ( کاپیتالیستی) میباشد که در آن انحصار ها روی رشته های مختلفی مسلط هستند. کشور آمریکا بزرگ ترین وارد کننده و سومین صادر کننده بزرگ دنیا ست و شرکای تجاری همچون کانادا؛ چین، مکزیک، المان و ژاپن دارد. جالب است بدانید که این کشور با این حجم از واردات و صادرات، بزرگ ترین بدهی جهان را نیز به عهده داشته است.

اشتغال در آمریکا – انواع ویزای کاری در آمریکا

جهت کار در آمریکا شما نیاز به اخذ ویزای کاری دارید که این ویزا انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن میپردازیم

ویزای کار  H1B  آمریکا: این نوع ویزا به افرادی ارائه میشود که دعوت نامه ی کاری از طرف یک کارفرما در آمریکا داشته باشند. کارفرما باید ابتدا اگهی استخدام نیروی مورد نظر خود را ۳ ماه در آمریکا و بعد از آن ۳ ماه در اروپا منتشر کند و در صورت عدم استخدام نیروی مورد نظر ، میتواند آگهی را در دسترس سایر کشور ها نیز قراردهد. به دلیل پروسه ی سخت انتشار آگهی، معمولا استخدام به این صورت برای ایرانیان احتمال بسیار کمی دارد.

با این نوع ویزا شما به مدت ۳ سال میتوانید در آمریکا کار کنید و بعد از این مدت میتواند برای ۳ سال دیگر درخواست تمدید ویزا دهید. طی ۳ سال دوم کارفرمای شما میتواند برای شما درخواست گرین کارت کند اما درصورتی که بعد از ۶ سال کار شما در کانادا گرین کارت دریافت نکنید، باید از کشور آمریکا خارج شوید.

ویزای کار آمریکا  EB3: این نوع ویزا به افرادی که در زمینه های فنی و مشاغل حرفه ای مشغول هستند تعلق میگیرد. البته این مشاغل باید مورد نیاز کشور آمریکا باشند  و حتی گاهی این افراد نیازمند پذیرش کاری تمام وقت از کارفرما میباشند.

ویزای P: این نوع ویزا مختص ورزشکاران بین المللی و هنرمندان میباشد که به آنها و خانواده شان ارائه میشود.

اشتغال در آمریکا – نحوه جستجوی کار در آمریکا

یکی از بهترین راه های جستجوی کار در آمریکا، داشتن دوستان و خویشاوندانی است که درصورت کارفرما بودن برای شما پذیرش کاری بفرستند یا شما را به کارفرمایان آمریکایی معرفی کنند. همچنین شرکت ها و آژانس های کاریابی در آمریکا وجود دارند که شما میتوانید با ارائه مدارک تحصیلی و کاری خود از انها درخواست جستجوی کار کنید، البته این قبیل موسسات برای پیدا کردن کار از شما مبلغی دریافت خواهند کرد.

کم هزینه ترین راه برای جستجوی کار درآمریکا جستجو در وبسایت های کاریابی میباشد. شما میتوانید با تشکیل روزمه در این سایت ها و ارسال این رزومه برای کارفرمایان مشغول در حوزه ی کاری شما، شانس خود را برای دریافت پیشنهاد کاری امتحان کنید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

اشتغال در کانادا

توسط javadi javadi بدون دیدگاه

اشتغال در کانادا (Canada)

اشتغال در کانادا – کشور کانادا

کشور کانادا دومین کشور بزرگ جهان و شمالی ترین کشور قاره ی آمریکا میباشد. کشور کانادا از ۱۰ استان و ۳ قلمرو تشکیل شده است و استان ها تقریبا مستقل از دولت مرکزی عمل میکنند. از لحاظ اقتصادی و سیاسی، استان انتاریو، مهم ترین استان کانادا میباشد که شهر های اتاوا و ترنتو در آن واقع شده اند.  کشور کانادا بیش از ۳۳ میلیون جمعیت دارد.

اشتغال در کانادا – اقتصاد کانادا

کانادا یکی از کشور هایی است که از متنوع ترین اقتصاد دنیا برخودار است و همچنین ثروتمند ترین کشور جهان نیز محسوب می شود. این کشور دارای ساختار های اقتصادی پر قدرتی است که در برابر بحران های اقتصادی مقاومت میکند به طور که در بحران اقتصادی سال ۲۰۰۸ این کشور نسبت به سایر کشور ها آمار بیکاری بسیار کمتری داشت و با سرعت خیلی بیشتری رو به بهبود رفت. نرخ تورم در کشور کانادا کمتر از ۳ درصد میباشد و به همین دلیل تغییر قیمت اجناس در کانادا به ندرت اتفاق می افتد.

استان های کبک و انتاریو شرکت های تولیدی زیادی را در خود جای داده اند و همین امر باعث شده است که کانادا در بین ۱۰ کشور اول تولید کننده ی دنیا قرار گیرد. از محصولات تولیدی توسط شرکت های کانادایی میتوان به چوب، کاغذ و صنایع شیمیایی اشاره کرد. این کشور همچنین از محصولات کشاورزی همچون گندم، سبزیجات، زیتون و دانه های روغنی نیز بهره مند است.

اشتغال در کانادا – روش های اخذ ویزای کار در کانادا

راه های متفاوتی برای اخذ ویزای کاری کانادا وجود دارد. یکی از این راه ها روش skilled worker است. روش دیگر کار در کانادا، اقدام از طریق برنامه های استانی است.

روش اول به صورت خود اشتغالی است. هر ساله لیستی از  طرف دولت کانادا ارائه میشود که فرد متقاضی باید در یکی از مشاغل مورد نیاز لیست تخصص داشته باشد. در صورتی که فاکتور های مورد نیاز دیگر فرد خوب باشد و امتیاز وی به حد نصاب قابل قبول برسد، فرد ابتدا اجازه کار در کانادا و بعد از چند سال اقامت کانادا را دریافت خواهد کرد.

در روش دوم  استان های کانادا به همراه دولت فدرال لیست مشاغل مورد نیاز خود را منتشر میکنند و اسپانسر افرادی میشوند که در مشاغل مورد نیاز آنها حرفه ای هستند. این روش برای افرادی که به حد نصاب مناسب برای اقدام از طریق خود اشتغالی نمیذشند مناسب است.

البته اینکه شما حرفه ای داشته باشید که در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا ذکر شده باشد، دلیلی کافی برا یارسال درخواست ویزای کاری نیست. فاکتور های دیگری همچون سن، سوابق تحصیلی ، سوابق کاری و همچنین تسلط به زبان انگلیسی و گاها فرانسوی نیز در اخذ این ویزا بسیار تاثیرگذار است.

اشتغال در کانادا –  دستمزد در کانادا

حداقل دستمزذ فدرال در کانادا برابر با حداقل دستمزد عمومی است و در هر زمانی که یک استان دستمزد عمومی را افزایش دهد، به صورت خودکار نرخ فدرال آن استان نیز بالا می رود. در برخ موارد مانند مالیات و حق بیمه های پزشکی و زندگی و موارد مشابه کارفرما حق دارد که مبالغ فوق را از حقوق کارمند کسر کند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

اشتغال در انگلستان

توسط javadi javadi بدون دیدگاه

اشتغال در انگلستان (England)

اشتغال در انگلستان – کشور انگلستان

کشور انگلستان در نیمه ی جنوبی جزیره ی بریتانیا واقع شده است و یکی از ۴ بخشی است که پادشاهی بریتانیای کبیر را تشکیل میدهند. بریتانیا پنجمین اقتصاد دنیا و دومین اقتصاد اروپا را داراست و از این روز افراد زیادی مایل به کار در این کشور هستند.

اشتغال در انگلستان – روش های اخذ ویزای کاری

مهاجرت کاری به کشور انگلستان از چند طریق انجام می پذیرد. در روش اول فرد ویزایی برای جستجوی کار در کشور انگلستان دریافت میکند. این ویزا برای مدت محدودی ارائه میشود و بعد از مدت زمان تعیین شده توسط دولت انگلستان، در صورتی که فرد شغلی پیدا نکند و استخدام نشود باید کشور انگلستان را ترک کند.

در روش دوم، کار فرما در کشور انگلستان برای فرد پذیرش کاری ارسال میکند و فرد متقاضی از روز اول ورو به کشور دارای حقوق میباشد و به این دلیل این روش یکی از بهترین روش هایی است که افراد واجد شرایط میتوانند از آن استفاده کنند. در حال حاضر فقط این نوع از ویزای کاری ارائه میشود و لازم به ذکر است که برای اخذ این ویزا، متقاضی راه بسیار سختی را پیش رو خواهد داشت.

اشتغال در انگلستان – دریافت ویزای کاری از طریق جاب آفر

دریافت ویزای کاری از طریق جاب آفر یا همان پذیرش کاری در انگلستان ۲ مرحله دارد. مرحله ی اول دریافت دعوت نامه کاری از یک کارفرمای تایید شده است. مرحله دوم قبولی در آگهی استخدام است . این آگهی ابتدا ۳ ماه در داخل کشور انگلستان منتشر می شود. در صورت عدم استخدام نیرو از خود کشور انگلستان، در مرحله بعدی آگهی استخدام در کل اتحادیه اروپا منتشر می شود و مجددا در صورت عدم استخدام نیرو از اتحادیه اروپا، آگهی برای سایر کشور ها در دسترس خواهد بود. ایرانیان در مرحله سوم می توانند  از این آگهی بهره مند شوند.

در صورت قبولی در مصاحبه استخدام، شما میتوانید در کشور انگلستان کار کنید و بعد از حداقل ۴ سال برای دریافت اقامت دائم انگلستان و بعد از ۸ سال برای دریافت پاسپورت انگلیسی اقدام کنید.

اشتغال در انگلستان – راحت ترین راه اشتغال در انگلستان

همانطور که در بالاتر خواندید، دریافت ویزای کار از طریق جاب آفر راهی بسیار سخت است و احتمال دریافت این نوع ویزا بسیار کم است. بنابراین یکی از راه های دیگری که ما به شما پیشنهاد می دهیم مهاجرت تحصیلی به انگلستان است. در این روش، شما پس از پابان تحصیلات خود در هر یک از مقاطع تحصیلی کشور انگلستان، مدت زمان معینی جهت جستجوی کار در انگلستان دارید. از آنجایی که فارغ التحصیلان انگلیسی شانس بیشتری برای استخدام در انگلستان دارند، شما میتوانید بعد از پیدا کردن کارفرما ، ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کرده و در انگلستان کار کنید. در این حالت نیز شما پس از حداقل ۴ سال کار میتوانید جهت اخذ اقامت دائم درخواست دهید.

البته دولت انگلستان شرایط ویژه ای را برای دانشجویان بین المللی در انگلستان در نظر گرفته است که اگر شما بیشتر از ۵ سال در این کشور درس بخوانید، میتوانید اقامت دائم این کشور را کسب کنید. این اقدام جهت جلب بیشتر دانشجویان به تحصیل در این کشور است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

خدمات شرکت آتیه آفرینان ایرانیان در کشور انگلیس

توسط javadi javadi بدون دیدگاه

خدمات شرکت آتیه آفرینان ایرانیان در کشور انگلیس (England)

خدمات شرکت آتیه آفرینان ایرانیان در کشور انگلیس – معرفی گروه آتیه آفرینان ایرانیان

شرکت آتیه آفرینان ایرانیان، یکی از نخستین و موفق ترین شرکت ها در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری است که تحت نظر وزارت علوم و وزارت کار مشغول به فعالیت می باشد. گروه آتیه آفرینان ایرانیان خدمات زیادی را برای مراجعه کنند گان خود در نظر گرفته است که این خدمات از زمان تماس اولیه شما مراجعه کننده عزیز شروع خواهد شد و تا اسکان شما در کشور مورد علاقه شما و حتی بعد تر از آن نیز در زمینه های مختلف ادامه خواهد داشت .

خدمات شرکت آتیه آفرینان ایرانیان در کشور انگلیس – خدمات آتیه آفرینان ایرانیان قبل از عقد قرارداد

شرکت آتیه آفرینان ایرانیان، ارائه دهنده مشاوره های تحصیلی و کاری در بیش از ۲۰ کشور دنیا میباشد که انگلستان یکی از آن هاست. مشاورین آتیه آفرینان ایرانیان، رزومه و سوابق شما با دقت بررسی نموده و بهترین گزینه ها را خدمت شما ارائه میدهند. توضیحات جامع و کامل مشاورین آتیه آفرینان ایرانیان، به شما دید جامع تری از کشور ها میدهد و باعث میشود انتخاب درستی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور و در نهایت ادامه زندگی خود داشته باشید.

خدمات شرکت آتیه آفرینان ایرانیان در کشور انگلیس – خدمات آتیه آفرینان ایرانیان قبل از اعزام

پس از انتخاب روش مهاجرتی مورد نظر از سوی شما ، مشاورین آتیه آفرینان ایرانیان شما را در مرحله تکمیل مدارک راهنمایی و کمک میکنند و بعد از آن به انجام پروسه ی پذیرش شما در مقاطع مختلف از جمله دبیرستان، کالج، پذیرش دوره های زبان در طول مدت های مختلف، پذیرش مقاطع دانشگاهی از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در انگلستان و همچنین اخذ ویزای تحصیلی انگلستان برای شما عزیزان میپردازند. 

خدمات شرکت آتیه آفرینان ایرانیان در کشور انگلیس- خدمات آتیه آفرینان ایرانیان بعد از اعزام

از جمله خدمات ویژه ای که گروه آتیه آفرینان ایرانیان برای دانشجویان اعزام شده ارائه میدهد، خدمات ترانسفر آنها بعد از رسیدن به خاک انگلستان است. نمایندگان ما در کشور انگلستان از فرودگاه تا زمانی که برای شما خوابگاه و یا هر مکان اسکان مناسب دیگری پیدا کنند، به شما کمک خواهند کرد و همراه شما خواهند بود. از جمله دیگر خدمات آتیه آفرینان ایرانیان، انجام پروسه ی بیمه ی رایگان پزشکی انگلستان یا همان NHS است. همچنین جهت افتتاح حساب های بانکی و چگونگی بهره مندی از خدمات شهری نیز، مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد و اقدامات ملزوم را انجام خواهند داد.

در طول تحصیل شما در کشور انگلستان، همکاران ما در گروه آتیه آفرینان ایرانیان، در رابطه با پروسه های اقامت و سوالات شما، شما را مساعدت خواهند کرد و در صورت تمایل شما به انجام مواردی همچون صدور مجدد ویزا، تمدید اقامت، جستجوی کار و … اطلاعات لازم را به شما ارائه خواهند داد.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره ی حضوری و غیر حضوری از شرکت آتیه آفرینان ایرانیان، با ما در ارتباط باشید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

اعزام دانشجو به ایرلند

توسط javadi javadi بدون دیدگاه

اعزام دانشجو به ایرلند (Ireland)

اعزام دانشجو به ایرلند – کشور ایرلند

ایرلند کشوری در شمال غربی اروپاست که به دو بخش ایرلند شمالی و ایرلند جنوبی یا جمهوری ایرلند تقسیم شده است. پایتخت جمهوری ایرلند دوبلین میباشد. ایرلند زبان رسمی مشخصی ندارد اما مردم در آنجا به زبان های انگلیس و ایرلندی صحبت میکنند. اکثریت جمعیت ایرلند، زبان انگلیسی را به عنوان زبان اصلی استفاده میکنند و تحصیل در این کشور نیز به زبان انگلیسی است. زیبایی های تاریخی و طبیعی ایرلند باعث شده است که طی سالهای اخیر بیش از ۴۰ هزار نفر از سراسر جهان به این کشور مهاجرت کنند.

اعزام دانشجو به ایرلند – شرایط تحصیل در ایرلند برای مقاطع مختلف

یکی از شرایط اولیه برای تحصیل در ایرلند، تسلط بر زبان انگلیسی است. برخی از دانشگاه های ایرلند علاوه بر نمره آیلتس یا تافل ، نیاز به نتیجه ی آزمون های استاندارد دیگری همچون Gmat, GRE  یا SAT دارند.

مقطع کارشناسی

مقطع کارشناسی در ایرلند ۳ الی ۴ سال به طول می انجامد و طول دوره بستگی به رشته ی مورد نظر شما دارد. برای تحصیل در این مقطع حداقل مدرک زبان آیلتس ۶ مورد نیاز است.

مقطع کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در ایرلند یک مقطع ۱ الی ۲ ساله است. برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ایرلند فرد بایدعلاوه بر ارائه مدرک کارشناسی معتبر، حداقل نمره زبان آیلتس ۶٫۵ را ارائه دهد.

مقطع دکتری

تحصیل در مقطع دکتری در ایرلند ۳ سال به طول می انجامد و حداقل مدرک زبان مورد نظر دانشگاه ها آیلتس ۷ میباشد.

اعزام دانشجو به ایرلند – هزینه های تحصیل در ایرلند

شهریه های دانشگاهی در ایرلند بر اساس رشته و دانشگاه متفاوت است. به طور کلی هزینه های تحصیل در دوره ی کارشناسی از ۹۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ یورو در سال متغیر است. این مبلغ برای دوره ی کارشناسی ارشد سالیانه ۹۰۰۰ الی ۳۷۰۰۰ یورو میباشد. البته دانشگاه های مقرون به صرفه ای نیز در ایرلند وجود دارد که از بین آن ها میتوان به موسسه فناوری کورک با شهریه ی سالانه ۳۵۰۰ یورو، دانشگاه کورک با شهریه ی سالانه ۶۵۰۰ یورو و دانشگاه لیمریک با سالانه ۷۰۰ الی ۸۰۰ یورو شهریه اشاره کرد.

اعزام دانشجو به ایرلند – دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت

از بین دانشگاه های سطح الف ایرلند که مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران میباشند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

وزارت علوم:

 • Trinity College Dublin
 • University College Cork
 • University College Dublin
 • National University of Ireland, Galway
 • University of Limerick

وزارت بهداشت:

 • National University of Ireland, Galway
 • Queen’s University

اعزام دانشجو به ایرلند – مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی ایرلند

پس از دریافت پذیرش از یکی از دانشگاه های ایرلند، باید جهت اخذ ویزای تحصیلی به سفارت ایرلند مراجعه فرمایید. جهت مراجعه به سفارت علاوه بر اصل نامه ی پذیرش دانشگاه شما به مدارکی همچون عکس استاندارد برای گذرنامه، گذرنامه با اعتبار حداقل یک سال، فرم ثبت نام دانشگاه که نشان دهد حداقل ۱۵ ساعت در هفته به تحصیل میپردازید،انگیزه نامه ای در باره ی انگیزه ی شما برای ورود به کشور ایرلند و ارائه حساب بانکی مبنی بر تمکن مالی نیاز دارید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

نحوه اخذ پذیرش از دانشگاه های انگلیس

توسط javadi javadi بدون دیدگاه

نحوه اخذ پذیرش از دانشگاه های انگلیس (England)

نحوه اخذ پذیرش ار دانشگاه های  انگلیس – مقدمه ای بر کشور انگلیس

کشور انگلستان واقع در نیمه ی جنوبی بریتانیای کبیر است و جزو یکی از ۴ کشور تشکیل دهنده بریتانیای کبیر محسوب میشود همسایه ی شمالی انگلستان، اسکالتند است و از غرب نیز با ولز هم مرز است. انگلستان  بزرگترین و مهم ترین کشور  تشکیل دهنده بریتانیا است. کشور انگلستان شامل بیش از یکصد جزیره میشود که از میان آنها میتوان به جزایر من و وایت اشاره کرد. پایتخت انگلستان و همچنین پایتخت پادشاهی بریتانیا، شهر لندن است.

نحوه اخذ پذیرش ار دانشگاه های  انگلیس – سیستم آموزشی انگلیس

سیستم آموزشی در انگلستان به ۴ دسته کلی تقسیم میشود. آموزش ابتدایی، آموزش متوسطه، آموزش تکمیلی و آموزش عالی.

 • آموزش ابتدایی در انگلستان از سن ۵ سالگی شروع میشد و تا ۱۱ سالگی ادامه می یابد. این دوره در سیستم آموزشی بریتانیا، پایه های ۱ و ۲ نامیده میشود. پایه یک از ۵ تا ۷ سالگی را در برمیگیرد و پایه ۲ از ۷ تا ۱۱ سالگی.
 • از ۱۱ تا ۱۶ سالگی، دانش آموزان به دبیرستان وارد میشوند تا پایه های سوم و چهارم را طی کرده و گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه را اخذ میکنند. آموزش ابتدایی و متوسطه در بریتانیا اجباری است اما پس از ۱۶ سالگی، ادامه تحصیلات اختیاری خواهد بود.
 • دانش آموزان پس از اتمام دوره آموزشی متوسطه، میتوانند به صورت اختیاری برای اخذ گواهینامه هایی همچون سطحBTEC ، GNVQ ،A، ،  تحصیلات خود را در دوره های آموزشی تکمیلی ادامه دهند. دانش آموزانی که قصد تحصیل در دانشگاه یا دانشکده های انگلستان را دارند، بایستی دوره آموزش تکمیلی  را به پایان برسانند.
 • آموزش عالی کشور انگلستان نیز شامل دوره های دانشگاهی میباشد.

نحوه اخذ پذیرش ار دانشگاه های  انگلیس – مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در انگلستان

دانشجویان با دردست داشتن مدارک دوره متوسطه و یا دانشگاه خود می توانند به ترتیب برای تحصیل در دوره های کارشناسی و یا کارشناسی ارشد و دکتری در انگلستان اقدام کنند که از جمله شرایط لازم برای اخذ پذیرش در انگلستان داشتن مدرک آیلتس می باشد.
برای تحصیل در انگلستان در دوره های زبان انگلیسی حداقل نمره آیلتس ۴ مورد نباز است. برای تحصیل در دروه لیسانس دانشگاه های انگلستان ، حداقل نمره آیلتس متقاضی باید ۵٫۵ باشد. این در حالی است که برای تحصیل در دوره کارشناسی ارشد و دکتری انگلستان، حداقل نمره آیلتس متقاضی باید ۶٫۵ باشد.

نحوه اخذ پذیرش ار دانشگاه های  انگلیس – مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش از انگلستان

برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی در کشور انگلستان، مدارک مورد نیاز عبارتند از: دیپلم- مدرک زبان آیلتس- ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی – رزومه – انگیزه نامه . مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در دوره ی های کارشناسی ارشد در دانشگاه های انگلستان نیز شامل مدرک لیسانس، ریز نمرات، رزومه ، انگیزه نامه و نمره زبان میباشد. برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری کشور انگلستان، علاوه بر مدارک مورد نیاز برای مقطع ارشد، نیاز به مدرک و ریز نمرات کارشناسی ارشد و همچنین سوابق پژوهشی است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

اعزام دانشجو به کانادا

توسط javadi javadi بدون دیدگاه

اعزام دانشجو به کانادا ( Canada)

اعزام دانشجو به کانادا – کشور کانادا

یکی از مورد توجه ترین مقاصد مهاجران کشور کانادا میباشد، که از ۱۰ استان و سه قلمرو تشکیل شده است. کشور کانادا در شمال قاره ی آمریکای شمالی واقع شده است و ۹٫۹۸ میلیون کیلومتر مربع مساحت دارد. کشور کانادا از لحاظ مساحت دومین کشور پهناور جهان محسوب میشود. البته بخش عظیمی از این سرزمین به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال،خالی از سکنه است.

اعزام دانشجو به کانادا – دلایل تحصیل در کانادا

یکی از اولین دلایلی که دانشجویان بین المللی کانادا را جهت ادامه تحصیل انتخاب میکنند ، اعتبار بالای مدارک تحصیلی این کشور در سراسر جهان است و این که به طور معمول افرادی که در این کشور تحصیل میکنند ، در بازار کار درآمد خوبی خواهند داشت. نکته مثبت بعدی تحصیل در کشور کانادا در مقایسه با کشورهایی همچون ایالات متحده آمریکا و کشور انگلستان این است که هزینه های تحصیل در کشور کانادا مقرون به صرفه تر می باشد. همچنین قابلیت تحصیل به ۲ زبان و آموزش زبان انگلیسی و زبان فرانسوی در موسسات آموزشی کانادا نیز دلیل دیگری برای انتخاب این کشور به عنوان مقصد ادامه تحصیل است.

دانشجویان میتوانند پس از پایان تحصیلات خود در کانادا، بدون نیاز به ترک خاک کانادا، برای اقامت دائم درخواست دهند. مدت تحصیل دانشجویان در کانادا به عنوان روزهای اقامت جهت اخذ پاسپورت نیز محسوب میشوند و این یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب این کشور برای دانشجویانی است که قصد دریافت اقامت دائم در کشوری خارجی را دارند.

اعزام دانشجو به کانادا – مقاطع تحصیلی و مدارک مورد نیاز آنها

دانشجویان بین المللی میتوانند در هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری کانادا اقدام کنند. دانشگاه های کانادایی در ترم های سپتامبر و فوریه دانشجو میپذیرند.هر کدام از مقاطع تحصیلی در کانادا نیازمندی های خاص خود را جهت ارائه نامه پذیرش دارند. در ادامه به بررسی برخی از این موارد میپردازیم.

مقطع کارشناسی

اولین مقطع دانشگاهی در کانادا، مقطع کارشناسی میباشد که ۳ الی ۴ سال به طول می انجامد. جهت اقدام برای این مقطع باید معدلی بالای ۱۴ داشته باشید. حداقل مدرک زبانی که جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی باید ارائه دهید آیلتس ۶٫۵ میباشد که البته در بعضی از دانشگاه ها این امکان وجود دارد که دانشجو بدون ارائه مدرک زبان، پذیرش دریافت کند ، در این صورت باید قبل از شروع ترم، دوره ی زبان بگذرانند. هزینه های تحصیل در کانادا بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار کانادا متفاوت است.

مقطع کارشناسی ارشد

دوره ی کارشناسی ارشد در کانادا اکثرا دوساله میباشد و همانند کارشناسی ، فرد متقاضی باید معدلی بالای ۱۴ داشته باشد. برای مقطع کارشناسی ارشد نیز آیلتس ۶٫۵ مورد نیاز است و متقاضی درصورت عدم توانایی ارائه مدرک، پذیرش مشروط دریافت میکند و باید یک دوره تکمیلی زبان انگلیسی بگذراند. هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا سالانه بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار کانادا میباشد.

مقطع دکتری

مقطع دکتری در کانادا به صورت تحقیقاتی میباشد و بین ۳ الی ۴ سال طول میکشد. برای تحصیل در این مقطع باید روزمه ای قوی شامل آیلتس حداقل ۷ و مقالات بین المللی ارائه دهید. در صورت ارائه رزومه قوی ممکن است استاد با اختصاص فاند به شما موافقت کند اما در غیر این صورت سالانه باید ۲۰۰۰۰ دلار کانادا را برای هزینه های تحصیل خود در نظر داشته باشید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

اعزام دانشجو به آمریکا

توسط javadi javadi بدون دیدگاه

اعزام دانشجو به آمریکا ( United States)

اعزام دانشجو به آمریکا – ایالت متحده آمریکا

ایالت متحده آمریکا یک جمهوری فدرال است که از ۵۰ ایالت تشکیل شده است، علاوه بر این ایالت ها، آمریکا شامل یک منطقه فدرال، ۵ سرزمین خود مختار و مجموعه ای از جزایر پراکنده میباشد. پایتخت آمریکا واشنگتن دی سی است.

آمریکا کشور پیشرفته ای است که دانشگاه های معتبری همچون هاروارد در آن قرار دارند و این امر باعث شده است که تحصیل در آمریکا برای بسیاری از دانشجویان جالب توجه باشد.

اعزام دانشجو به آمریکا – مقاطع تحصیلی در آمریکا

دانشجویان متقاضی تحصیل در آمریکا میتوانند در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و مقطع دکتری درخواست پذیرش دهند. در ادامه به بررسی این مقاطع و برخی از مدارک مورد نیاز برای آنها میپردازیم:

اعزام دانشجو به آمریکا – مقطع کارشناسی

طول دوره مقطع کارشناسی در آمریکا متفاوت است و بسته به رشته ی مورد نظر شما  ممکن ۳ الی ۴ سال به طول انجامد. برای دریافت پذیرش در این مقطع،شما به مدرک زبان معتبر نیازمند هستید. حداقل نمره زبان مورد نیاز مقطع کارشناسی آیلتس ۶٫۵ و یا تافل معادل آن میباشد. متقاضیات تحصیل در این مقطع باید معدلی بالای ۱۴ داشته باشند که البته بسته به رشته و دانشگاه محل تحصیل ممکن است معدل بالاتری مورد نیاز باشد. برای  اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی در آمریکا الزامی بر داشتن گواهینامه پیش دانشگاهی نیست و متقاضی تنها باید چند واحد اضافه در ابتدای دوره بگذراند.

اعزام دانشجو به آمریکا – مقطع کارشناسی ارشد

طول دوره ی مقطع کارشناسی ارشد در آمریکا نیز از ۲ ترم الی ۴ ترم متغیر است. شما برای دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آمریکا باید آیلتس ۶٫۵ یا تافل ۸۵ داشته باشید. البته ممکن است دانشگاه هایی با سطح علمی بالاتر، نمره زبان بالاتری نیاز داشته باشند. اکثر دانشگاه های آمریکایی نمره ی GRE را نیز یکی از معیار های انتخاب دانشجو قرار میدهند. حداقل نمره در این آزمون برای مقطع کارشناسی ارشد،۳۰۰ میباشد. حداقل معدل لازم برای اخذ پذیرش در این مقطع ۱۵ میباشد. همچنین حداقل ۳ نفر از اساتید شما باید توصیه نامه ای جهت ارائه به دانشگاه تهیه کنند.

اعزام دانشجو به آمریکا – مقطع دکتری

مقطع دکتری در آمریکا ۳ سال یا بیشتر به طول می انجامد. برای اقدام برای این مقطع باید مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شما مرتبط بوده باشند. نمره ی زبان مورد نیاز برای مقطع دکتری در آمریکا آیلتس ۷ و یا تافل معادل آن میباشد. حداقل نمره GRE لازم جهت اخذ پذیرش نیز ۳۰۰ میباشد. همچنین شما باید موارد دیگری همچون انگیزه نامه و توصیه نامه از ۳ استاد خود را ارائه دهید.

اعزام دانشجو به آمریکا – هزینه های تحصیل در آمریکا

با اینکه امکان دریافت بورسیه در تمامی دانشگاه های آمریکا وجود دارد، اما از آنجایی که دریافت بورسیه پروسه ای رقابتی است، دانشجویان باید از توانایی پرداخت شهریه اطمینان داشته باشند. برای دوره ی کارشناسی باید سالیانه ۱۲۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰ دلار آمریکا را برای هزینه تحصیل خود در نظر داشته باشید. هزینه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در آمریکا نیز بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار آمریکا متغیر میباشد.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷